تبلیغات
پایگاه بسیج دانشجویی پردیس فاطمه الزهرا (س) تبریز

پایگاه بسیج دانشجویی پردیس فاطمه الزهرا (س) تبریز
 
امام حسین (ع):مابه نفع مردم کارمیکنیم ولی برای مردم کارنمیکنیم.....مابرای خداکارمیکنیم
نویسندگان
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

واكنش سرپرست دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه امینی (ره) استان آذربایجان شرقی دكتر سهراب یزدانی نسبت به اظهارات نخست وزیر انگلیس دیوید كامرون :

 مطمئنم مسئولین سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته مدافع منافع ملت بزرگ ایران خواهند بود. / ما به دشمنان ملت ایران خوش بین نیستیم /  ادعای مبارزه علیه داعش ، ادعایی واهی است .....

دكتر یزدانی در واكنش به سخنان ”دیوید كامرون“ گفت :

این سخنان بیانگر سیاست خودمحورانه دولتی است كه سابقه ایجاد مشكلات در كشور عزیزمان ایران ، منطقه غرب آسیا و جهان را دارد.

ایشان ادامه دادند : مایه تاسف است كه عاملین ایجاد و توسعه ترور و جنایت در جهان ، سخن از مبارزه با تروریسم بر زبان جاری می كنند. 

وی خاطر نشان كرد : این اظهارات مؤید خباثت و دشمنی دولتمردان انگلیس است ، مطمئنم مسئولین سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته مدافع منافع ملت بزرگ ایران خواهند بود.

وی با اشاره به این كه ”ما به دشمنان ملت ایران خوش بین نیستیم“   تصریح كرد : ادعای مبارزه علیه داعش ، ادعایی واهی است و روشن است كه اهداف مستكبرین جهان به هیچ وجه خیرخواهانه نخواهد بود.

دكتر یزدانی ادامه داد و گفت : اینكه كشور ایران را متهم به حمایت از تروریسم می كنند ، واضح است بیان این اتهامات از سوی دشمنان ملتی كه در برابر ظالمان گردن كج نمی كند تلاشی برای گمراه كردن افكار جهانی و سرپوش گذاشتن بر جنایات خود است.

ایشان موفقیت و سربلندی مسئولین سیاست خارجی و دیپلماسی كشورمان را خواسته همه ملت ایران دانستند ، و توكل به خداوند و تلاش برای عملیاتی كردن برنامه های اعلامی تحت فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را عامل توفیقات روزافزون مسئولین كشورمان دانستند.

دكتر یزدانی در پایان اذعان كرد : از اینكه دانشجویان عزیز دانشگاه فرهنگیان به مسائل مهم و كلان نظام ، توجه داشته و روح آرمان خواهی آنان فعال و پویا می باشد خوشحالم و خداوند بزرگ را شاكر.  
طبقه بندی: اخبار ، سیاسی،
برچسب ها: دیوید كامرون، نخست وزیر انگلیس، دکتر یزدانی، واكنش دكتر یزدانی به اظهارات دیوید كامرون،
[ پنجشنبه 10 مهر 1393 ] [ 03:48 ب.ظ ] [ مدیر وبلاگ ]
درباره وبلاگ

بسیج یعنی پاک ترین انسانها

بسیج عبارت است از مجموعه‌ای که در آنها پاک ترین انسانها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای کمال رساندن و به خوشبختی رساندن این کشور جمع شده اند. … مجموعه‌ای که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع می کند…بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است…بسیج در واقع مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل، برای سربلند کردن کشور و ملت است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Up Page
کد متحرک سازی عنوان وبلاگ 

علمدار گراف